LOXONE CHYTRÝ DŮM

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ. INTELIGENTNÍ AUTOMATIZACE

Loxone Miniserver se stane mozkem Vašeho chytrého domu. Chytře řídí vše od osvětlení, stínící techniky,audia, sauny, až po inteligentní regulaci vytápění.

 

STÍNĚNÍ

Ovládej žaluzie v celém domě z jednoho místa - pomocí tlačítka, mobilu nebo automaticky. V létě se stínící technika postará o chlazení, v zimě naopak o vyhřívání místnosti.

OSVĚTLENÍ

Barevné osvětlení, světelné scény, stmívání a mnoho dalšího. Vše můžeš ovládat jediným tlačítkem nebo dálkově přes mobilní telefon.

VYTÁPĚNÍ & CHLAZENÍ

Využij možnosti individuálního nastavení teploty. Ráno můžeš mít v ložnici 19°C a koupelna bude připravena na ranní sprchu při 22°C.

MULTIMEDIA

Poslouchej hudbu v každé místnosti. Oblíbená muzika bude s tebou při každé příležitosti, probouzej se s ní nebo si zazpívej ve sprše.

ENERGIE

Uspoř za energie. Využívej vlastní vyrobenou elektřinu a nechej nepoužívané spotřebiče, ať se automaticky vypínají díky řešení od Loxone.

ALARM

Bez nutnosti pořizovat další komponenty vytvoříš v domě alarm. Stačí využít senzor přítomnosti a nezvané hosty postrašit zapnutím osvětlení nebo hudby.