IPTV je dostupná prostřednictvím telekomunikační přípojky s kapacitou 100 Mbps instalované v každé domácnosti v rámci instalace vysokokapacitní datové sítě FTTx.

 

Pro správný příjem služby IPTV a k využití plné nabídky doplňkových služeb naší platformy je třeba set-top boxu Motorola VIP 1003, který je nutné pořídit pro každý televizor, na které má být služba IPTV konzumována. První set-top box je vždy součástí služby za 1 Kč měsíčně s vratnou kaucí dle vybraného tarifu. Další set-top boxy lze také pronajmout. Maximální počet set-top boxů v jedné domácnosti je omezen na 3. Funkčnost služby je garantována pouze v případě využití set-top boxu zakoupeného nebo zapůjčeného od poskytovatele služby.

Zařízení Motorola VIP 1003 jse standardně vybaveno pro kompletní využití funkcionalit naší IPTV vč. příjmu vysílání ve vysokém rozlišení. V případě, že si zákazník vybere jako druhé nebo třetí zařízení zvýhodněný set-top box Motorola VIP 1510, nebude moci na vybraném TV přijímači konzumovat obsah ve vysokém rozlišení. Ostatní funkcionality zůstávají zachovány. Všechny ceny jsou uváděny v Kč vč. DPH.

Zařízení Cena s DPH Náhled
Set-top box
Motorola VIP 1003
Pronájem
1 Kč / 99 Kč
měsíčně
Dálkový ovladač
Motorola
499 Kč / Ks
Propojovací kabel
HDMI
190 Kč / Ks