Videorekordér

Díky inteligentnímu videorekordéru si můžete každý televizní pořad nahrát a podívat se na něj ze záznamu jiný den a kolikrát budete chtít! Inteligentní videorekordér Vám přináší možnost uložit si až 50 hodin záznamu a navíc umí nahrávat více kanálů ve stejnou dobu. Vyberte si program, který chcete vidět, nastavte nahrávání a jdete se bavit. Všechny ceny jsou uváděny v Kč vč. DPH za 1 měsíc.

VIDEOREKORDÉR 10H - 0,-
součást všech tarifů IPTV

Nahrávání více pořadu současně s celkovou kapacitou úložitě v délce 10 hodin. Nahrávky jsou uloženy po dobu 3 dnů.

VIDEOREKORDÉR 25H - 49,-
rozšíření kapacity o 15 hod

Rozšíření základní kapacity služby Videorekordér 10H o dalších 15 hodin s tím, že uložené nahrávky zůstávají zachovány po dobu 3 měsíců.

VIDEOREKORDÉR 50H - 79,-
rozšíření kapacity o 40 hod

Rozšíření základní kapacity služby Videorekordér 10H o dalších 40 hodin s tím, že uložené nahrávky zůstávají zachovány po dobu 6 měsíců.

 

JAK NAHRÁVAT A PŘEHRÁVAT SVÉ ZÁZNAMY

Videorekordér můžete ovládat prostřednictvím rozhraní ve vašem set-top boxu. Základním způsobem pro nahrání pořadu je označení vybraného pořadu v elektronickém programovém průvodci - EPG, kde lze nahrávat nejen aktiuálně vysílané pořady, ale samozřejmě rovněž pořady v budoucnosti.

Díky našemu set-top boxu není nutné sledovat pořad, který právě nahrávate, pořady se nahrávají na pozadí a lze je nahrát celé bez ohledu na to, v které části pořadu se nacházíte. Tzn., že i když přidete domů pozdě, lze Váš oblíbený seriál nebo sportovní přenos nahrát celý. Programy lze rovněž označovat k nahrání s přesným stanovením času nahrání s využitím funkce “Nahrát od-do”.