Nabízíme spotřebitelům možnost přístup k televiznímu vysílání prostřednictvím služby IPTV - kabelové televize nové generace. Digitální televize IPTV poskytuje digitální kvalitu obrazu i zvuku, bez jakéhokoliv šumu nebo zrnění a je přenášena bez rušivých vlivů programových filtrů užívaných tradičními kabelovými televizemi. Naše IPTV je to, co skutečně odlišuje naší televizi od konkurenčních televizí na českém trhu. Díky interaktivním funkcím je naše televize připravena přizpůsobit se Vám a uchovat pro Vás veškerý zajímavý obsah a to i bez potřeby nahrávání na externí zařízení. 

V naší nabídce je možno zakoupit více než 105 televizních kanálů v rámci Základních tarifů. Nabídku programů lze rozšiřovat výběrem z Tematických TV balíčků od filmových, zpravodajských či sportovních přes hudební a dokumentární až po programy pro děti, které je možno prostřednictvím jednoduché uživatelské aplikace modifikovat včetně blokace jednotlivých kanálů pro individuální uživatele (rodičovský zámek apod.)

Interkativní funkce Zastavení živého vysílání (PAUSE TV), přehrání pořadu od začátku (START OVER TV), funkce Časová osa (TIME SHIFT), VIDEOREKORDÉR, VIDEOTÉKA, TV ARCHIV, TV ZPRAVODAJSTÍ, HRY a mnoho dalších je přesně to, co Vám zpříjemní konzumaci našich služeb a zároveň Vám umožní strávit ty důležité chvilky s Vašimi nejbližšími bez pocitu, že přicházíte o něco důležitého v televizi. Zastavte si živé vysílání když Vám volají rodiče, dejte si klidně další drink s kamarády a Váš oblíbený film si fusťe se zpožděním až 6 hodin, nebo můžete strávit více času se svými dětmi a večerní zprávy si psutíte od počástku s časovým posunem.

Nedávají v televizi nic zajímavého? Nevadí, v naší videotéce naleznete celou řadu vynikajících titulů z domácí i zahraniční produkce. V sekci TV Archiv pak naleznete celou řadu oblíbených pořadů z produkce TV NOVA, TV PRIMA a dalších s časovým odstupem až 14 dní. A pokud si chcete něco nahrát je Vám k dispozici naše funkce VIDEOREKORDÉR, která Vám umožní jednoduchým stisknutím tlačíktka nahrát Váš oblíbený pořad. Navíc se Vám pořad nahraje vždy celý bez ohledu na to kdy jeho nahrávání spustíte.

Základní tarify standardně obsahují všechny interaktivní funkce platformy IPTV na vybraných televizních stanicích. Součástí základních tarifů je rovněž 10 hodi nahrávání Zdarma. Doplňkové služby TV Archiv, Videotéka, či tematické televize je nutné zakoupit samostatně.Všechny ceny jsou uváděny v Kč vč. DPH v zákonné výši za 1 měsíc využívání služeb.