DIGITÁLNÍ VIDEOPŮJČOVNA

Anglicky Video On Demand, je služba určená koncovým uživatelům využívajícím služby TELEVIZE nebo BALÍČEK a umožňuje koncovým uživatelům zakoupení vybraných filmových a seriálových titulů a jejich sledování ve vybraném čase. Poskytuje řadu filmů všech žánrů, ze kterých si vybere opravdu každý. V závislosti na vybraném druhu videopůjčovny je Vám k dispozici buď celá videotéka po dobu 1 měsíce (SVOD) nebo konkrétní film (VOD), který je po vybrání k dispozici 24 hodin a po tuto dobu si ho můžete pustit nesčetněkrát. Film, na který se chystáte dívat si nestahujete, ale pouštíte si jej přes stream, tzn. snímek nemáte fyzicky na Vašem PC, ale přehrává se Vám přímo z našeho serveru.

 

Od. 1.1.2012 je našim zákazníkům k dispozici nejobsáhlejší online videopůjčovna TOPFUN s nabídkou stovek titulů nejen z produkce největších hollywoodských studií, ale především z nabídky těch nejkrásnějších českých filmů díky titulům ze Zlatého fondu české kinematografie. Každy titul lze jednoduše objednat prostřednictvím Vašeho STB a za 24 hodin shlédnout kolikrát chcete. Ty nejhezčí filmy již od 49 Kč.

 

TOPFUN - od 49,-
Nejobsáhlejší videotéka v ČR

Nejobsáhlejší videotéka v ČR. Přístup k nabídce titulů z české a zahraniční produkce. Přístup k filmu na dobu 24 hodin bez omezení. Uživatelům jsou k dispozici všechny nabízené tiuly.

HBO ON DEMAND - 299,-
součást tematické TV HBO

HBO OD je volný vstup do filmového a seriálového archívu HBO. Předplatitelé HBO mohou kdykoliv 24 hodin denně 7 dní v týdnu sledovat své oblíbené filmy a seriály nejen z aktuálního programu HBO. Diváci si sami na své obrazovce navolí, co a kolikrát chtějí sledovat – třeba i starší ucelené řady seriálů, které dávno z televizních obrazovek zmizely.

TV ARCHIV - 79,-
nabídka z produkce NOVA

Ve spolupráci se společností CET 21 nabízíme službu TV ARCHIV, která automaticky ukládá vybrané pořady z produkce TV NOVA, ke kterým má zákazník neomezenžý přístup za jeden měsíční paušál. Už žádné obavy, že zmeškáte své oblíbené seriály či jiné zábavné pořady. Všechny pořady jsou ukládány po dobu 14 dnů a zákazník této služby není omezen počtem shlédnutí.

PRO DOSPĚLÉ - OD 89,-
Bohem Production

Nabídka titulů z produkce společnosti Bohem Production, který je určen divákům starším 18ti let. Právo k vybranému titulu je divákovi poskytnuto po dobu 24 hodin, kdy divák není omezen počtem shlédnutí. Právo je poskytnuto za jednorázový poplatek vždy pro jeden konkrétní titul.

Jak si můžete film jednoduše objednat?

Pro objednání filmu musíte být zákazníkem služby TELEVIZE či BALÍČKU. V hlavním menu Vašeho set-top boxu vyberete Video služby a poté si zvolíte druh videopůjčovny: HBO On Demand a Videopůjčovna pro dospělé.

Všechny ceny jsou uváděny v Kč vč. DPH v zákonné výši za 1 měsíc využívání služeb nebo za právo k užvání titulu po dobu 24 hodin.