Díky technologii přenosu prostřednictvím IPTV a kapacitě naší sítě jsme schopni nabídnout našim zákazníkům celou řadu doplňkových funkcí, které Vám umožní sledování televizních pořadů v době, která nejvíce vyhovuje Vám bez omezené pevným programovým průvodcem.

 NÁZEV FUNKCE

POPIS  FUNKCIONALITY

TARIFY MINI
STANDARD
BASIC

TARIFY
GIANT
KOMPLET
MAX, TOP

PAUSE TV

ZASTAVENÍ OBRAZU
ŽIVÉHO POŘADU

Nepřizpůsobujte se, digitální televize se totiž umí přizpůsobit Vám. S funkcí Pauza můžete kdykoli přerušit sledování pořadu až na 60 minut a vrátit se k němu zpět, aniž by Vám cokoli uniklo. Tlačítka stop a play Vám totiž zajišťují to největší pohodlí.

 
STARTOVER TV
PŘEHRÁNÍ POŘADU
OD ZAČÁTKU


Již nikdy nemusíte spěchat, abyste stihli Váš oblíbený film či pořad. Jednoduše stiskem jednoho tlačítka se v právě běžícím pořadu přesunete na jeho začátek.

 
TIMESHIFT 6H 
POSUN NA ČASOVÉ
OSE NAZPĚT


Díky této funkci jste schopni pořad vysílaný v minulosti opět vyvolat a přehrát se zpožděním. Tuto funkci je možno využít  na všech televizních stanicích a programy lze vyvolat až 6 hodin nazpátek bez nutnosti nahrání takového pořadu.  


EPG
ELEKTRONICKÝ
PRŮVODCE POŘADY


Průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech a to včetně přehledu pořadů na 10 Dní dopředu.

 


VIDEOREKORDÉR
10 H

ELEKTRONICKÝ
PRŮVODCE POŘADY


Díky AIM Videorekordéru si můžete každý televizní pořad nahrát a podívat se na něj ze záznamu jiný den a kolikrát budete chtít! AIM Videorekordér 10 H Vám přináší možnost uložit si až 10 hodin záznamu na dobu 3 dnů a navíc umí nahrávat více kanálů ve stejnou dobu. Tato služba je dostupná ZDARMA ke všem tarifům IPTV a Balíček.


VIDEOREKORDÉR
25 H

ELEKTRONICKÝ
PRŮVODCE POŘADY


Díky AIM Videorekordéru si můžete každý televizní pořad nahrát a podívat se na něj ze záznamu jiný den a kolikrát budete chtít! AIM Videorekordér 25 H Vám přináší možnost uložit si až 25 hodin záznamu na dobu 3 měsíců a navíc umí nahrávat více kanálů ve stejnou dobu. Tato služba je dostupná ke všem tarifům IPTV a Balíček. 
 


(49,-)


VIDEOREKORDÉR
50 H

ELEKTRONICKÝ
PRŮVODCE POŘADY

 
Díky AIM Videorekordéru si můžete každý televizní pořad nahrát a podívat se na něj ze záznamu jiný den a kolikrát budete chtít! AIM Videorekordér 50 H Vám přináší možnost uložit si až 25 hodin záznamu na dobu 6 měsíců a navíc umí nahrávat více kanálů ve stejnou dobu. Tato služba je dostupná ke všem tarifům IPTV a Balíček. 
 


(79,-) 

(49,-)

 
TELEVIZE V PC
TV MINI 31 PROGRAMŮ
BEZ POTŘEBY STB


Základní programovu nabídku s 23 programy máte nyní možnost získat rovněž prostřednictvím webové aplikace, která je součástí naší platformy IPTV. 

 
(99,-)

 
TV ARCHIV
ARCHIV VYBRANÝCH
POŘADŮ


TV Archiv Vám umožní zhlédnout vybrané televizní pořady, jež se vysílaly během uplynulých sedmi dní! Funkci TV Archiv naleznete ve Vaší televizi po přepnutí do nového portálu v položce Video služby v hlavním menu.


(79,-)

 
SAMOOBSLUHA
ZMĚNA SLUŽEB
VE VAŠEM STB


Veškeré změny služeb, přihlášení a odhlášení tematických televizí máte s námi možnost porvést během pár okamžiků přímo ve Vašem settopboxu nebo prostřednictvím Vašeho zákaznického účtu v sekci Můj AIM. 

 
VIDEOPŮJČOVNA
24/7 PŘÍSTUP K FILMŮM
VE VIDEOPŮJČOVNĚ

 
Přístup ke stovkám titulů z produkce nejvýznamnějších domácích a zahraničních studií, oblíbené seriály a dokumenty. To vše k dispozici přímo ve Vašem obývacím pokoji se zakoupením titulu na 24 hodin bez omezení počtu shlédnutí.

 
HD VYSÍLÁNÍ
VYSÍLÁNÍ POŘADŮ
V HD KVALITĚ


Co Vás čeká a co Vás nemine? Již teď se můžete těšit na další programy ve vysokém rozlišení. Vysílání ve vysokém rozlišení Vám nabízí čistější a stabilnější obraz a umožní Vám tak zakusit skutečné výhody digitální televize.

 
ZPRAVODAJSTVÍ


ty nejaktuálnější informace z domova a ze zahraničí přímo ve Vašem STB s možností individálního nastavení zdrojů informací dle přání klienta.